Restaurování šperků, rytiny do prstenů

Restaurování a odhady šperků

 

Provádíme restaurování klasikých starožitných i moderních novodobých šperků, převlékání šňůr perel, korálů i granátů, včetně uzlíkování a koncování do Vámi zvoleného materiálu. Provádíme odhad šperků a drahých kamenů, zprostředkujeme soudního znalce, orientační odhady provedeme na počkání v odpoledních hodinách.



Rytiny do prstenů a zasazování kamenů


Drahé kameny zasazujeme do šperků, provádíme zasazování přírodních i syntetických kamenů, polodrahokamů, korálů a perel. Máme možnost dodat kameny různých barev, tvarů i kvality, tedy i různých cenových kategorií. Brilianty nabízíme za příznivé ceny. Fasujeme i kameny donesené zákazníky, dle individuálních představ však dodáme kameny od spolupracující brusičské dílny v Turnově nebo v Praze. Je proto také možný jakýkoliv příbrus dle požadovaného tvaru, vrtání, leštění a jiné možnosti odborného zpracování kamenů. Šperky zdobíme též rytím. Nabízíme gravírování monogramů, věnování nebo ztvárníme Vaše vlastní návrhy.

                       


 



Copyright 2010 © atelier-sperku.cz | Tyto stránky vytvořil Effectix.com (Tvorba www stránek & SEO optimalizace) | WebHosting Hukot.cz